.

.

New
Anbzsign Xiaomi Redmi Забелешка 11 4g / Redmi Забелешка 11s 4G Со [2 Пакет] Заштитник На Објективот На Камерата и [2 Пакет] Заштитник На Екранот За Приватност, Анти-Шпион 9H Цврстина Кале

Anbzsign Xiaomi Redmi Забелешка 11 4g / Redmi Забелешка 11s 4G Со [2 Пакет] Заштитник На Објективот

DEN 143.84

Тековен
Во продавницата

[ПРИВАТНОСТ]Заштитникот на екранот За Приватност на Екранот може да постигне ултра-мал агол Од 45 Степени супер моќна функција за приватност Кога одите со автобус, лифт, метро или други јавни прилики, дури и лицето до вас не може јасно да види што е прикажано на вашиот телефон, правејќи ги вашите приватни информации безбедно скриени. Заштитете ја приватноста и Кажете НЕ на пипер.Компатибилност-Дизајнирана За Xiaomi Redmi Note 11 4 G/Redmi Note 11 S 4 G (2022). [Компатибилен уред]- дизајниран само За Xiaomi Redmi Note 11, пакување со 2 пакувања заштитници за леќи со калено стакло и 2 пакувања заштитници на екранот за Приватност. [ВИСОКА ДЕФИНИЦИЈА] Направено со висококвалитетно премиум калено стакло со јасност, ова стакло за приватност е многу појасно од другите заштитници на екранот за приватност. [ОТПЕЧАТОК ОД ПРСТ-ПОМАЛКУ] Обложено со хидрофобен и олеофобен јасен слој, стаклото штити од пот и остатоци од масло од отпечатоци од прсти и го одржува екранот на телефонот чист цел ден. [ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА] Лепилото Без Меурчиња го олеснува инсталирањето. Можете да го отстраните и повторно да го нанесете заштитникот на екранот доколку има некаков проблем при инсталирањето. [ПРИВАТНОСТ]Заштитникот на екранот За Приватност на Екранот може да постигне ултра-мал агол Од 45 Степени супер моќна функција за приватност. Кога одите со автобус, лифт, метро или други јавни прилики, дури и лицето до вас не може јасно да види што е прикажано на вашиот телефон, правејќи ги вашите приватни информации безбедно скриени. Заштитете ја приватноста и Кажете НЕ на пипер.Компатибилност-Дизајнирана За Xiaomi Redmi Note 11 4 G/Redmi Note 11 S 4 G (2022). [Компатибилен уред]- дизајниран само За Xiaomi Redmi Note 11, пакување со 2 пакувања заштитници за леќи со калено стакло и 2 пакувања заштитници на екранот за Приватност. [ВИСОКА ДЕФИНИЦИЈА] Направено со висококвалитетно премиум калено стакло со јасност, ова стакло за приватност е многу појасно од другите заштитници на екранот за приватност.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди