.

.

New
Автомобил Радио Стерео За Хонда Цивик 2013 2014 2015 2017 Андроид 11 Екран На Допир Мултимедијално Радио Bluetooth Apple Carplay Auto, Поддршка WiFi GPS Навигација HiFi FM/RDS SWC Со Резервна Камер

Автомобил Радио Стерео За Хонда Цивик 2013 2014 2015 2017 Андроид 11 Екран На Допир Мултимедијално

DEN 2559.84

Тековен
Во продавницата

ГПС Навигација : вграден ГПС, можете да користите онлајн или офлајн мапи за навигација На корисниците им е дозволено да преземаат апликации од продавницата за игри. WIFI : Вграден WIFI приемник, поддржува WIFI или жариште интернет конекција. ФМ / РДС Радио : слободно изберете радио станици, слушајте радио во реално време, временска прогноза, вести. Автомобилското радио со вграден ГПС модул и надворешна ГПС антена за навигација преку интернет или офлајн мапа. Со вграден wifi модул, можете да се поврзете Со Wi Fi или жариштето од вашиот паметен телефон, овозможувајќи ви да уживате во повеќе прекрасни апликации од Play Store. Здраво - Фи : Висока верност, репродуциран звук многу сличен на вашиот оригинален звук. Поддршка без загуби аудио формати, поддршка високо малку. Претходно поставено ЕК : Прилагодено, класично, џез, рок и поп. Bluetooth автомобил радио поддржува одговор/остварете повици и бидете без раце без одвлекување на вниманието. Слушајте ги вашите омилени музички услуги и апликации со bluetooth безжичен тек за аудио. Вграден микронд надворешен микрофон, што го прави вашиот повик појасен. Слободно изберете радио станици, слушајте радио во реално време, временска прогноза, вести. Опсегот НА ПОДЕСУВАЊЕ НА FM е 87,5-108 MHz. Функцијата RDS значи дека прикажува дигитален приказ на името на радиостаницата, типот на програмата, содржината на програмата итн. Радиото на автомобилот поддржува заден поглед и автоматски ќе ја прикаже сликата кога возилото ќе се префрли во рикверц. Вклучена е КАМЕРА за заден поглед на ноќно гледање. Брзо конвертирајте ги функциите што ги сакате со воланот на вашиот автомобил, поудобно. Поинтересна карактеристика што може да претстави два интерфејси истовремено, како Што се Навигација и Музика. Голем капацитивен екран на допир, со висока резолуција од 1024х600, мониторот ви овозможува да уживате во поостри и подефинирани детали, како и поживописни бои. Применливи Модели И Совети За Автомобили : овој автомобил стерео е компатибилен со Хонда Граѓански 2013 2014 2015 2016 2017.Приклучете и играјте, ги инсталиравме Комплетите за рамки за единицата, така што радиото на автомобилот го вклучува целиот жичен ремен. Поддржете ја контролата на воланот, вклучен е канбус, поддржете ја оригиналната контрола на воланот. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме проверете ја годината, димензијата и обликот на вашата централна конзола пред да ја купите, можете да не контактирате доколку не сте сигурни. Уживајте Во Практичноста На Безжичниот Carplay/Android Auto : овој автомобилски аудио систем е компатибилен со безжичен apple carplay и android auto, кажете збогум на неуредните USB кабли, можете да остварувате телефонски повици, да се движите, да пуштате музика со помош на интелигентен гласовен асистент, додека ги држите рацете слободни за целосно безбедни маневри за возење. (Исто така, поддржува жичен карплеј и андроид автоматски). Автомобил Радио Со Андроид 11 Систем : 9 инчен HD 2.5 D стакло огледало екран, 1 GB RAM МЕМОРИЈА+ 16 GB ROM, поддршка WIFI/жариште, можете да гледате фудбалски игри во реално време, да користите навигација преку интернет, да преземате и бришете апликации од play store. Со најновиот систем Андроид 11, компатибилен со Waze, You Tube, Tiktok, Spotify, Navfree и многу повеќе. Повеќе Функција : bluetooth chandsfree повици и аудио поток, влез На Задна камера, влез на рекордер за возење, двојни USB адаптери, музички плеер, видео плеер итн. Направете Ја Навигацијата Поудобна : Вграден ГПС и надворешен гпс модул, можете директно да користите онлајн и онлајн мапи на оваа главна единица на автомобилот. Уште повеќе, поддржува И Со Carplay и Со Android Auto, можете да се движите по стерео на автомобилот со апликациите за навигација инсталирани на вашиот телефон, компатибилни со разни популарни Апликации за навигација на пазарот. Вграден Дигитален Процесор За Звук Со Висока Верност : одлично кино за звук во живо во вашиот автомобил, напредна технологија За Хифи, која може да ја долови длабочината и ширината на секоја нота, 16-БЕНД ЕК прилагодлив за да ја задоволи вашата побарувачка за звук.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди