.

.

New
Mnsruu Car Seat Covers за бебиња новороденче медицинска сестра доење на доење паѓаат есенски лисја жолти лисја од јавор затегнати дише за дишење целосна покриеност бебешки ?

Mnsruu Car Seat Covers за бебиња новороденче медицинска сестра доење на доење паѓаат есенски лисја жолти

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. ◇ Мулти-употреба : Покривањето со седиштето за бебиња не е задолжително, но навистина е погодно, особено ако купите разноврсен капак што може да се користи за многу работи како што е корицата за доење, капакот за доење, капакот на седиштето за бебиња, новороденчето автомобил Канопи на седиштата, капакот на шетачи, капакот на количката, капакот на високиот стол, капакот на носачот на сонцето, ќебето, итн. ◆ 360 ° целосна заштита : крошна на седиштето на автомобилот навистина мек материјал што не е премногу тенок, а не премногу густ толку совршен за сите сезони. Тоа помага да се задржат ветерот, сонцето, студот, дождот и другите временски елементи на бебето додека ги носите од куќата до автомобилот или додека ги одите на прошетка. ◇ МАТЕРИЈАЛ : Мулти-употреба на седиштата за автомобили за бебиња се изработени од високо еластична ткаенина, многу мека, еластична и издржлива, вклучува 80% висококвалитетен полиестер и 20% спандекс; Големина : 13.3 во/ 34*70*72 см. ◆ Совршен подарок за нови мајки или бебиња : Висококвалитетната крошна за седишта за бебиња се наоѓа во најразлични бои и слатки обрасци-што е совршен подарок за момчиња и девојчиња на ден за туширање за бебиња, роденден на бебето, Денот на благодарноста, Божиќ, Денот на мајката и Денот на децата. ◇ Совети : Ве молиме исчистете ги капаците на седиштата за новороденчиња пред првата употреба. Поддршка машина за перење и миење на рацете. Не додавајте наноси и други средства за чистење. ◇ Мулти-употреба : Покривањето со седиштето за бебиња не е задолжително, но навистина е погодно, особено ако купите разноврсен капак што може да се користи за многу работи како што е корицата за доење, капакот за доење, капакот на седиштето за бебиња, новороденчето автомобил Канопи на седиштата, капакот на шетачи, капакот на количката, капакот на високиот стол, капакот на носачот на сонцето, ќебето, итн. ◆ 360 ° целосна заштита : крошна на седиштето на автомобилот навистина мек материјал што не е премногу тенок, а не премногу густ толку совршен за сите сезони. Тоа помага да се задржат ветерот, сонцето, студот, дождот и другите временски елементи на бебето додека ги носите од куќата до автомобилот или додека ги одите на прошетка. ◇ МАТЕРИЈАЛ : Мулти-употреба на седиштата за автомобили за бебиња се изработени од високо еластична ткаенина, многу мека, еластична и издржлива, вклучува 80% висококвалитетен полиестер и 20% спандекс; Големина : 13.3 во/ 34*70*72 см. ◆ Совршен подарок за нови мајки или бебиња : Висококвалитетната крошна за седишта за бебиња се наоѓа во најразлични бои и слатки обрасци-што е совршен подарок за момчиња и девојчиња на ден за туширање за бебиња, роденден на бебето, Денот на благодарноста, Божиќ, Денот на мајката и Денот на децата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди