.

.

New
Shany Ombre Pro 10 парче есенцијална четка поставена со торбичка за патувања, црна

Shany Ombre Pro 10 парче есенцијална четка поставена со торбичка за патувања, црна

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Овој сет вклучува 10 четки за синтетичка козметика со елегантна торбичка за шминка за патувања Вклучува прашок, руменило, фондација, бронзер, сенка за очи, коректор и четки за контури. Овие четки за шминка се четки за козметика со средна големина и одлични за секојдневна употреба. Исплакнете со чистач за чистење четки за шминка Shany Пред првата употреба, вклучена е инструкција за четки. Дизајниран во САД со тим на уметници, горд член на ПЕТА и против суровост на животните. Дизајнирано со долготрајни синтетички материјали за професионалниот уметник за шминка, на овој начин, оваа стилска престилка може да задржи до 40 четки за шминка со најразлични големини. Тоа е лесен, водоотпорен, отпорен на гребење и доаѓа со удобен прилагодлив појас.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди