.

.

New
Прилагодлива алуминиумска легура T-Slot Hold Down Clemp Click Red Acting Press T-Track Track Alte за обработка на дрво

Прилагодлива алуминиумска легура T-Slot Hold Down Clemp Click Red Acting Press T-Track Track Alte за обработка на дрво

DEN 431.36

Тековен
Во продавницата

【Алуминиумска легура】 Стеќањето на Т-патеката е изработена од алуминиумска легура, со лесна тежина и е отпорна на корозија 【Лесно за инсталирање】 Нашиот стегач на Т-слот е лесен за инсталирање и употреба, исто така има добри перформанси и помага во подобрување на ефикасноста. 【7 кружни точки на пивот】 Создадете 7 иновативни кружни точки на вртење за да ги изедначите влошките и лифтовите за стегање. 【Два избор на бази】 Стегачот за обработка на дрво може да се притисне од различни височини, два избор на бази. 【Мазните sdges】 Мазни и заоблени рабови на стегачот Т-патека можат да спречат повреда на вашите раце. 【Алуминиумска легура】 Стеќањето на Т-патеката е изработена од алуминиумска легура, со лесна тежина и е отпорна на корозија. 【Лесно за инсталирање】 Нашиот стегач на Т-слот е лесен за инсталирање и употреба, исто така има добри перформанси и помага во подобрување на ефикасноста. 【7 кружни точки на пивот】 Создадете 7 иновативни кружни точки на вртење за да ги изедначите влошките и лифтовите за стегање. 【Два избор на бази】 Стегачот за обработка на дрво може да се притисне од различни височини, два избор на бази. 【Мазните sdges】 Мазни и заоблени рабови на стегачот Т-патека можат да спречат повреда на вашите раце. Функција : Алтернативно стегање од обете страни (високи и ниски плочи) може да стега две работни делови со различна дебелина во исто време. Спецификација : Тип на ставка : Материјал за прицврстување на Т-патека : Алуминиумска легура Боја : Црвен список на пакети : 1 x T-Track Clamp 1 пакет x додатоци 1 x Притиснете ја шипката 1 x орев.

Останатите карактеристики

Item Type:
T-Track Clamp
Material:
Aluminum Alloy
Color:
Red
Package List:
1 x T-Track Clamp:
1 Pack x Accessories:
1 x Press Rod:
1 x Nut:
Обновено

Слични понуди