.

.

New
Monoprice USB -C VGA MultiPort адаптер - Бело, со USB 3.0 конективно и огледало на резолуција до 1080p @ 60Hz - Изберете серија

Monoprice USB -C VGA MultiPort адаптер - Бело, со USB 3.0 конективно и огледало на резолуција до 1080p @ 60Hz - Изберете

DEN 188.48

Тековен
Во продавницата

USB-C Порт за напојување : портата за полнење USB-C ви овозможува да го поврзете вашиот оригинален полнач за USB-C, за да можете да ја наполните батеријата на вашиот лаптоп наместо да ја исцедите, додека го користите овој адаптер Проширете го вашиот преглед : Поврзете го VGA дисплејот со резолуции до 1920x1080p @60 Hz за да го огледало екранот на вашиот лаптоп или да ја проширите областа на работната површина на вашиот систем. Преносно : Мал и преносен, можете лесно да го лизнете овој адаптер во вашиот лаптоп случај и да го подготвите за употреба каде и кога и да се појави потреба. USB-C Порт за напојување : портата за полнење USB-C ви овозможува да го поврзете вашиот оригинален полнач за USB-C, за да можете да ја наполните батеријата на вашиот лаптоп наместо да ја исцедите, додека го користите овој адаптер. Проширете го вашиот преглед : Поврзете го VGA дисплејот со резолуции до 1920x1080p @60 Hz за да го огледало екранот на вашиот лаптоп или да ја проширите областа на работната површина на вашиот систем. Преносно : Мал и преносен, можете лесно да го лизнете овој адаптер во вашиот лаптоп случај и да го подготвите за употреба каде и кога и да се појави потреба. Реверзибилниот конектор за тип-C е секогаш правилно ориентиран, елиминирајќи го заедничкиот извор на фрустрација од обидот да се вклучат неправилно ориентирани конектори од типот А. Одликувајќи се со четири порти на Super Speed ​​USB 3.0, можете да поврзете надворешни USB 1.0 периферни уреди, како што се USB тастатура, глушец, флеш -уред, надворешен хард диск, печатач, USB -адаптер за приказ, итн. 5 GBPS и може да обезбеди USB моќност за полнење на мобилни уреди.- Мал и преносен. Проширете ги можностите на вашиот USB-C опремен лаптоп користејќи го овој центар со 4-порта USB 3. Одликувајќи се со четири пристаништа со Super Speed ​​USB 3. Компатибилен со : .

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди