.

.

New
Sewacc Flat Nailhead Spots Belts Nailheads торбички торбички плоча чинија конусни додатоци стапала за типот облека за копирање корпи за копици за ракотворби метална хартија наоди ча?

Sewacc Flat Nailhead Spots Belts Nailheads торбички торбички плоча чинија конусни додатоци стапала за типот облека

DEN 119.36

Тековен
Во продавницата

Плоча од дното на плочата : Погодно за занаети и торби со кожи и други украси Nailhead за торба дно : 100 парчиња пакет, доволно за украсување чанта, чанта или други предмети. Торба дно шила : 100 парчиња кожени занитки торбички кожни облека чевли за забивање ракотворби за занаетчиски шипки, метални столпчиња метални столбови за кожени занаети облеки облеки торби торби појаси за поправка декорација 10мм. Ironелезо позлатени Бредс : Одлични додатоци за DIY за дома и деловен занаетчија. Прицврстувачи за хартија Бредс : Тие се изработени од метал, трајни и цврсти, добри за вашата долгогодишна употреба. Плоча од дното на плочата : Погодно за занаети и торби со кожи и други украси. Nailhead за торба дно : 100 парчиња пакет, доволно за украсување чанта, чанта или други предмети. Торба дно шила : 100 парчиња кожени занитки торбички кожни облека чевли за забивање ракотворби за занаетчиски шипки, метални столпчиња метални столбови за кожени занаети облеки облеки торби торби појаси за поправка декорација 10мм. Ironелезо позлатени Бредс : Одлични додатоци за DIY за дома и деловен занаетчија. Прицврстувачи за хартија Бредс : Тие се изработени од метал, трајни и цврсти, добри за вашата долгогодишна употреба. Пакетот вклучува карактеристики на шила од 100 x торбички - големина : околу 1.39x0 конусни столпчиња. - Тие се изработени од метал, трајни и цврсти, добри за вашата долгогодишна употреба на нозете на чантата. - 100 парчиња пакет, доволно за украсување чанта, чанта или други предмети кожни торбички. - Различна боја за да ги изберете и да ги задоволите вашите различни потреби за влечење кутии или кожни занаети мини Бредс за занаети. - Материјал : Метални завртки за завртки - дизајнирани како облик на корпа, уникатна и модна облека. - Тие се за замена на старите или скршени една кожна занишани столбови. Долна табела со информации за дното на дното на торбата е изработено од врвен материјал, што може да издржи на долготрајната употреба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди