.

.

New
Не зацврстено куче со мантил со рефлексивни, прилагодливи ленти за стомакот и ширина на вратот, мека рака чувство ткаенина куче мантил со дупка за поводник, лесно н?

Не зацврстено куче со мантил со рефлексивни, прилагодливи ленти за стомакот и ширина на вратот, мека рака чувство

DEN 195.20

Тековен
Во продавницата

【Безбедност】 Висококвалитетно рефлексивно цевководи околу мантил може да ја обезбеди безбедноста на вашето домашно милениче во денови на лоши временски услови Лесен за употреба на прицврстувачот од дупката за поводник под капакот. 【Водоотпорна】 100% полиестерска лесна ткаенина со водоотпорна облога ќе ги задржи вашите миленици удобни и суви во дождливите денови. 【Прилагодливи】 Кука и јамка можат лесно да се прилагодат на градите за да одговараат на различни типови на тело. Ширина на вратот исто така може да се прилагоди со предните копчиња. 【Лесно за носење】 Прилагодлива кука и јамка во предниот дел на градите го прават тоа брзо облечен. 【Мерење】 Ве молиме, внимателно проверете ја графиконот за големина во големина пред да купите. 【Лесно за чистење и пакување】 Лесно е да се избрише површината на мантил со крпа. Овој лесен палто може лесно да се склопи за да се вклопи во местата за складирање на автомобили или торби за дуфели. 【Безбедност】 Висококвалитетно рефлексивно цевководи околу мантил може да ја обезбеди безбедноста на вашето домашно милениче во денови на лоши временски услови. Лесен за употреба на прицврстувачот од дупката за поводник под капакот. 【Водоотпорна】 100% полиестерска лесна ткаенина со водоотпорна облога ќе ги задржи вашите миленици удобни и суви во дождливите денови. 【Прилагодливи】 Кука и јамка можат лесно да се прилагодат на градите за да одговараат на различни типови на тело. Ширина на вратот исто така може да се прилагоди со предните копчиња. 【Лесно за носење】 Прилагодлива кука и јамка во предниот дел на градите го прават тоа брзо облечен. 【Мерење】 Ве молиме, внимателно проверете ја графиконот за големина во големина пред да купите. 【Лесно за чистење и пакување】 Лесно е да се избрише површината на мантил со крпа. Овој лесен палто може лесно да се склопи за да се вклопи во местата за складирање на автомобили или торби за дуфели.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди