.

.

New
Hipposeus платно над глуждот, чизми за џез чизми, модерни танцувачки чевли за жени и мажи

Hipposeus платно над глуждот, чизми за џез чизми, модерни танцувачки чевли за жени и мажи

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

платно единствена ткаенина. ★ МАТЕРИЈАЛИ И ДИЗАЈН : Едноставно и мекото влакно со дишење на платното и ѓонот со меки влакна се главни материјали, што може да направи лесни и преносни. Дизајнот на затворање е чипка, можете лесно да се прилагодите во секое време. Висината на чевлите е 6 инчи (15 см), вклучувајќи 1 см (0,4 инчи) висина на пета. ★ Вежбање : Овие патики за танцување се користат широко, како џез, модерен танц, гимнастика, јога и пилатес. ★ Удобно : Секој стил е секогаш ергономски и иновативен дизајн за да ги скицира контурите на нозете на сите и обезбедува ефективни функции што не се лизгаат. ★ Изберете ја вистинската големина : Погледнете ја последната слика за да ја измерите должината на нозете пред да купите. ★ Задоволство на клиентите : Секогаш е наш приоритет. Ние даваме се од себе да обезбедиме пред и после услугата за сите нашите клиенти. Ве молиме слободно контактирајте не во кое било време ако ви треба нашата помош.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди