.

.

New
X-Gree M5X25MMX15MM Пластична starвезда глава завртка завртка за степени копчиња за прицврстување на копчињата црни 6pcs (M5x25mmx15mm Cabeza de Estrella de Plástico tornillo tornillo Stud Sujeción perillas reps negro 6

X-Gree M5X25MMX15MM Пластична starвезда глава завртка завртка за степени копчиња за прицврстување на

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Тежина : 69g; Име на производот : Копче за стегање Главен материјал : пластика, метал; Содржина на пакетот : 6 парчиња X копче за стегање. Главна боја : сребрен тон, црн; Големина на низата : M5 x 15mm / 0,2 "x 0,6" (D*L). Облик на главата : starвезда од 5 точки (Форма де ла Кабеза : Естрела де 5 Пунтос. Вкупна големина : 25 x 35mm / 1 "x 1,4" (Max.W*L) (Tamaño Total : 25 x 35 mm / 1 '' x 1,4 '' (Máx. Тежина : 69g; Име на производ : копче за стегање. Главен материјал : пластика, метал; содржина на пакет : 6pcs x копче за стегање. Главна боја : сребрен тон, црн; големина на конец : m5 x 15mm / 0,2 "x 0,6" (d*l). Облик на главата : 5 поени starвезда (Форма де ла Кабеза : Естрела де 5 Пунтос. Вкупна големина : 25 x 35mm / 1 "x 1,4" (Max.W*L) (Tamaño Total : 25 x 35 mm / 1 '' x 1,4 '' (Máx. M5x25mmx15mm Пластична starвезда на главата на главата завртка за завртки за стискање на столбовите заноси црни 6pcsgreat замена за вашиот скршен еден со ова копче за прицврстување. surface nice finish for comfortable grip.Widely used for lathe machine, mechanical equipment, instrument and apparatus, food and industry equipment.Description in Spanish M5x25mmx15mm Cabeza de estrella de plástico Tornillo Tornillo Stud Sujeción Perillas Grips Negro 6pcs Peso : 69 g; Nombre del producto : Perilla de sujeciónmaterial директор : plástico, метал; Contenido del Paquete : 6pcs x perilla de sujecióncolor директор : тоно плаесто, негро; Тамањо де Роска : M5 x 15 mm / 0.2 '' x 0,6 '' (d * l) Форма де ла Кабеза : Естрела де 5 Путостамањо вкупно : 25 x 35 mm / 1 '' x 1,4 '' (Máx.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди