.

.

New
X-DREE 250V 15A 2W5H 2 Начин 5 Дупка Керамички Конектор Порцелански Терминал Блок (220V ЗА ОБЕДИНЕТИТЕEПСКИ ЕМИРАТИ 15A 2w5h morsettiera керамика а 2 ви, 5, во керамика

X-DREE 250V 15A 2W5H 2 Начин 5 Дупка Керамички Конектор Порцелански Терминал Блок (220V ЗА ОБЕДИНЕТИТЕEПСКИ

DEN 1435.20

Тековен
Во продавницата

Земја На Производство : КИНА; Бренд : ; Материјал : Керамика, Бронза Нето Тежина : 30гр; Содржина На Пакетот : 1 х Керамички Терминален Блок. Главна Боја : Бела; Тип : 2 W5 H. Рејтинг Струја : 15 A; Макс. Издржат Температура : 500 Целзиусови Степен (Коренте номинале : 15 А; Температура масима : 500 Гради Целзиусови. Вкупна Големина : 33 x 23 x 18mm/1.7 "(L*W*T); Рејтинг Напон : 250v (Димензии totali : 33 x 23 x 18 mm / 1,3 'x 0,9 ''x 0,7 '' (L * W * T); Tensione di targa : 220 V за ОАЕ. 250v 15 A 2 W5 H 2 Начин 5 Дупка Керамички Конектор Порцелански Терминал Блокинзулација, отпорност на висока и ниска температура, добар шок resistance.It не може да биде искривена кога се загрева и телото не може да се намали или да се скрши во состојба на промена на степенот на температурата на воздухот.Откако ќе се поврзе со кола,може да се постигне ефект на остатоци и водоотпорен.Опис На Шпански 220v ЗА ОБЕДИНЕТИТЕEПСКИ ЕМИРАТИ 15а 2в5х Морсетиера керамика а 2 ви, 5 , во керамикапезе ди продузионе : КИНА; Марка : ; Материјал : керамика, бронзопесо нето : 30 гр; контенуто дела конфезионе : 1 х Блоко терминале во керамикаколоре принципале : бјанко; Типо : 2 W5 HCORRENTE НОМИНАЛЕ : 15 А; ТЕМПЕРАТУРА Масима : 500 gradi целзиусови dimensioni тотали : 33 x 23 x 18 mm / 1,3' 'X 0,9' 'x 0,7' '(l * w * t); tensione di Targa : 220 v за обединетите .

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди