.

.

New
МОТОЦИКЛ ПРЕДВОДЕНА Браник Чад Трепкач Комплет Таг Светлина Заградата За Победа вегас 2003-2017 2014 2015

МОТОЦИКЛ ПРЕДВОДЕНА Браник Чад Трепкач Комплет Таг Светлина Заградата За Победа вегас 2003-2017 2014 2015

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

100% Сосема ново (Не се вклучени хардвер и инструкции). Стил : Осветлување На Трепкачот На Браникот. Боја На Објективот : Чад. Монтирањата директно на своето место под браникот за совршено вклопување. Фитмент : 2003-2017 Победа Вегас 2006-2017 Вегас 8-Топката 2012-2017 Висока Топка 2015-2017 Топџија. Карактеристики : Состојба : Резервен Пазар 100% Сосема Нова Боја На Објективот : Стил На Чад : Фендер За Осветлување На Трепкачот : 2003-2017 Победа Вегас 2006-2017 Вегас 8-Топка 2012-2017 Висока Топка 2015-2017 Карактеристики На Ловецот : монтирањата директно на место под браникот За совршено вклопување силна абс пластична конструкција На држач За монтирање На Осветлување Алуминиумски Држач За Лиценца вашата победа Вегас Чист, Прилагоден Изглед Со Овој Нов Комплет За Елиминација На Задниот Браник Со Монтирање На Ознаки. Обезбедува дополнителна безбедносна придобивка со неговиот дизајн на обвивка прилагодено побарајте Ја Вашата Победа Вегас. Комплетот вклучува под регистарската табличка со низок профил Планината Пакаке Вклучува : 1x светло на Браникот предметите што ги нарачавте ќе бидат испратени во 1-2 работен ден Од Кина По Воздушна Пошта или USPS меѓународна Пошта со број за следење кога вашата исплата е јасна. Времето на пристигнување е 10-20 работни дена во Соединетите држави обично,други земји 20-45 работни дена.Увозните давачки, даноци и давачки не се вклучени во цената на артикалот или трошоците за испорака.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди