.

.

New
Фиоки За складирање Дрвена Кутија За Складирање Четирислоен Рустикален Комода Организатори На Гроздобер Биро Дрвена Кутија Со Организатор За Складирање На Маса З

Фиоки За складирање Дрвена Кутија За Складирање Четирислоен Рустикален Комода Организатори На Гроздобер

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Десктоп Кутија За Складирање Гроздобер Кутија За Фиоки Дрвен Организатор За Складирање Дупките за исечоци на предната површина на фиоките го олеснуваат нивното извлекување. Не може да се користи како кутија за складирање за чување накит или други предмети и како држач за прикажување. Оваа традиционална стилска дрвена кутија е доволно разумна и разноврсна за да служи како организатор на накит, фиока за кабинет за бања, ормар за аптека, организатор на комоди, организатор за складирање хартија, фиоки за плакари, организатор на занаети и многу повеќе. Нека служи како гроздобер кутија за накит, кабинет за каталог на библиотечни картички или кабинет за лекови, бидете сигурни дека овој дрвен комода ќе остане издржлив со години. Опис Десктоп Кутија За Складирање Гроздобер Кутија За Фиоки Дрвени Карактеристики На Организаторот За Складирање-Материјал : Дрвен Пакет, Вклучувајќи 1 х кутија за складирање ( Четирислоен ).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди