.

.

New
Држач За Кутија За Цигари, Држач За Визит-Картички За Деловни Авиони Гејл Онлајн

Држач За Кутија За Цигари, Држач За Визит-Картички За Деловни Авиони Гејл Онлајн

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

1It тоа е добро за 12-14 цигари или 100 цигари.Вкупна големина : 4 "* 2.Сребрено-бела површина со персонализирана шема, што ве прави поуникатни;.Цврста и убава обвивка за да се спречи деформација на цигарите. Овој висококвалитетен случај има двоен сет на клипови за чување готовина, кредитни картички, возачка дозвола или 14 редовни. Сликата е заштитена со сјаен полимер отпорен НА УВ.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди