.

.

New
2 парчиња виси бебешка крпа торба со пелена мултифункционална 29x40cm водоотпорна рециклирана полиестерска влакна двојно џебови затворање

2 парчиња виси бебешка крпа торба со пелена мултифункционална 29x40cm водоотпорна рециклирана полиестерска

DEN 161.44

Тековен
Во продавницата

2 џебови : торба за пелена за крпа за бебиња со 2 џебови со патент, дозволувајќи да можете да одделите влажни и суви предмети, што е погодно за употреба Широко користете : вреќа за висење пелена не само за складирање на пелена, туку и за торби за облека, торби за складирање на патувања, вреќи за миење, козметички кеси, пикник торба, итн. , што може да се преклопи во мала големина за лесно да се носи во која било прилика. Рачка за висење : Nater Proof торба за пелена со дизајн на рачката на копчето, можете лесно да ја обесувате на шетачот, рачката на вратата, шипката за пешкир, итн. Водоотпорни : вреќи со пелена усвоена водоотпорен дизајн, влажни предмети мора да бидат испуштени пред да се стават во него, како вишок Водата може да протекува од шевовите. 2 џебови : торба за пелена за крпа за бебиња со 2 џебови со патент, дозволувајќи да можете да одделите влажни и суви предмети, што е погодно за употреба. Широко користете : вреќа за висење пелена не само за складирање на пелена, туку и за торби за облека, торби за складирање на патувања, вреќи за миење, козметички кеси, пикник торба, итн. , што може да се преклопи во мала големина за лесно да се носи во која било прилика. Рачка за висење : Nater Proof торба за пелена со дизајн на рачката на копчето, можете лесно да ја обесувате на шетачот, рачката на вратата, шипката за пешкир, итн. Водоотпорни : вреќи со пелена усвоена водоотпорен дизајн, влажни предмети мора да бидат испуштени пред да се стават во него, како вишок Водата може да протекува од шевовите. 2 џебови : торба за пелена за крпа за бебиња со 2 патенти џебови, дозволувајќи да можете да одделите влажни и суви предмети, што е погодно за употреба. Водоотпорни : торби за пелени усвоени водоотпорен дизајн, влажни предмети мора да се исфрлат пред да се стават во него, бидејќи вишокот на вода може да протекува од цвест. Рачка за висење : Nater Proof торба за пелена со дизајн на рачката на копчето, можете лесно да ја закачите на шетачот, рачката на вратата, лентата за крпи, итн .

Останатите карактеристики

Item Type:
Baby Cloth Diaper Bag
Material:
Recycled polyester fibre
Size:
Approx. 29 x 40cm / 11.42 x 15.75in
How to Use:
Directuse.:
Package List:
2 xBaby Cloth Diaper Bag:
Обновено

Слични понуди