.

.

New
JD041 6-7 '' 1/6 YOSD синтетички перики на кукли со кукли со мохер 16-18cm Brow Soft Sobazu Bjd Doll Pigs 6-7 '' Додатоци за кукли

JD041 6-7 '' 1/6 YOSD синтетички перики на кукли со кукли со мохер 16-18cm Brow Soft Sobazu Bjd Doll Pigs

DEN 367.20

Тековен
Во продавницата

JD041 6-7 '' 1/6 yosd синтетички перики на кукли со кукли 16-18cm Brow Soft Sobazu Bjd Doll Pigs 6-7 '' Додатоци за кукли ■ Број на модел : JD041 ■ Големина : 6-7 инчи ■ Боја : Русокоса SM202 ■ Материјал : Синтетички мохер Синтетички перики на Мохаир се изработени од најдобрите синтетички влакна Мохаир со ситна тенкост и осветленост. Има природна карактеристика и мекост како човечка коса. И лесно е да се лекува косата додека ја чешлате косата. ★ Забелешка : Бојата на производството преку екранот може да биде малку поразлична од вистинската боја.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди