.

.

New
Ipetboom Океан декор 2 парчиња лебдечки резервоар за риби украси вештачки подвижни риби разнесени риби фигурини аквариум украси лебдечки уред риба резервоар додатоци

Ipetboom Океан декор 2 парчиња лебдечки резервоар за риби украси вештачки подвижни риби разнесени риби фигурини аквариум

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Пластични лебдечки риби; ? Смешна и симпатична форма на цртан филм, лебди со струјата, играње и бркање со рибите во резервоарот за риби - рибите сакаат да комуницираат со нив Тие можат да ви помогнат да ја видите насоката на проток на вода во резервоарот за риби и нема рабови Во изработката, не грижете се да ја повредите малата риба. Вештачки аквариум риби; ?? Рибите сакаат да комуницираат со овие симпатични украси со резервоар за риби; Тие можат да ви помогнат да ја разберете насоката на проток на вода во резервоарот за риби и изработката нема насочени рабови и агли, така што не мора да се грижите за повредување на малата риба. Движечки украс на лебдечки риби; Креативната и убава лебдечка риба декор може да потоне во дното на аквариумот, исто така може да лебди на вода. Оваа деликатна ставка не само што ќе го украси вашиот аквариум, туку ќе им овозможи на малите риби да комуницираат, игра за нив. Симпатични играчки за аквариум; ?? Овој прекрасен додаток за резервоар за риби користи живописен и симпатичен дизајн на кит за да го одржи вашиот аквариум жив и убав. Нашата декорација на резервоарот за риби е изработена од добар материјал, безбеден, без, без вкус, безбеден, не е лесен за бледнее, погодна за декорација на аквариум. Лебдечки додатоци за аквариум; Може да ви помогне да видите каде тече водата во резервоарот, и тие немаат закопчиња или рабови, така што не мора да се грижите за повреда на мала риба. Опис Дали сакате да го украсите вашиот резервоар за риби? Ако е така, нашиот декоративен декор на кит на аквариум е внимателно подготвен за вас. Направено од керамички материјал за траен за употреба. Нема потреба да поминувате многу време да се грижите или одржувате, што ви заштедува многу време и труд. Декорацијата за кит на аквариум не претставува штета на вашите водни животни, ниту создава лошо влијание врз квалитетот на водата. , безбедно, -ше, без вкус, безбеден, не е лесен за избледување, погоден за декорација на аквариум.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди