.

.

New
30 парчиња естетски симпатични нагласувачи, пастелни нагласувачи Собрани бои, библиски нагласувачи и пенкала без крварење со мек врв на длето, брзо суво, пастелни м?

30 парчиња естетски симпатични нагласувачи, пастелни нагласувачи Собрани бои, библиски нагласувачи и пенкала

DEN 119.84

Тековен
Во продавницата

Aestестетски симпатични нагласувачи : Во собата се вклучени 30 компјутери симпатични нагласувачи во 5 различни бои, количината и бојата се доволни за вашата секојдневна работа и студија, и можете да ги споделите со соучениците или колегите ? Меки пастелни креми бои : Нашите естетски нагласувачи доаѓаат во 6 прекрасни пастелни нијанси (црвен грав, лотос корен, слонова коска од портокал, бургундска виолетова, магла сина, бор зелена) кои ги штитат очите без да ве одвлечат. Удобно искуство со пишување : Телото на рамна форма на овие пастелни нагласувачи е удобно и лесно да се држат, без болни раце, без тркалање кога користите. Мекиот врв на длето ви овозможува да пишувате удобно и непречено. Дизајнот на капачето за повлекување може да го заштити врвот на пенкалото (капачето на пенкалото може да се вметне во крајот на пенкалото). ? Брзо сушење и без bleek : Трајно, мастило за брзо сушење се спротивставува на размачкување и размачкување, одржувајќи ги вашите креации чисти и јасни. Мал и лесен, можете да го земете со себе во движење или кога треба да работите и да студирате на отворено. Различни апликации : Овие слатки нагласувачи се многу практични за списание, планер, работа, студирање, земање белешки, прибелешка, итн., Се користат во училиште, универзитет, дом, канцеларија, па дури и кога патуваат. Исто така одличен подарок за семејството и пријателите. Aestестетски симпатични нагласувачи : Во собата се вклучени 30 компјутери симпатични нагласувачи во 5 различни бои, количината и бојата се доволни за вашата секојдневна работа и студија, и можете да ги споделите со соучениците или колегите. ? Меки пастелни креми бои : Нашите естетски нагласувачи доаѓаат во 6 прекрасни пастелни нијанси (црвен грав, лотос корен, слонова коска од портокал, бургундска виолетова, магла сина, бор зелена) кои ги штитат очите без да ве одвлечат. Удобно искуство со пишување : Телото на рамна форма на овие пастелни нагласувачи е удобно и лесно да се држат, без болни раце, без тркалање кога користите. Мекиот врв на длето ви овозможува да пишувате удобно и непречено. Дизајнот на капачето за повлекување може да го заштити врвот на пенкалото (капачето на пенкалото може да се вметне во крајот на пенкалото).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди