.

.

New
Замена на конекторот за приклучок за приклучок за приклучок HDMI Portse за конзола Sony PS4

Замена на конекторот за приклучок за приклучок за приклучок HDMI Portse за конзола Sony PS4

DEN 1214.40

Тековен
Во продавницата

Применлив модел : PS4 Пакетот вклучува : 1 x HDMI приклучок за порта. Направено од висококвалитетна алуминиумска легура, таа е трајна и долготрајна. Лесна и компактен големина, одговара на повеќето HDMI кабел и адаптери. Усвојува прецизни калапи, производот е точен и беспрекорен. Применлив модел : PS4. Пакетот вклучува : 1 x HDMI приклучок за порта. Направено од висококвалитетна алуминиумска легура, таа е трајна и долготрајна. Лесна и компактен големина, одговара на повеќето HDMI кабел и адаптери. Усвојува прецизни калапи, производот е точен и беспрекорен.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди