.

.

New
Ве молиме, не ставајте торбички во моите налепници за отпадоци 4 пакувања 5 x7 4mil vinyl decal налепници

Ве молиме, не ставајте торбички во моите налепници за отпадоци 4 пакувања 5 x7 4mil vinyl decal налепници

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

Квалитет на Премиум : Направено од налепница со винил декорации од 4 милји, и ќе остане добар како нов дури и по долгогодишна употреба на затворено или на отворено Овие знаци им кажуваат на вашите соседи дека приватни отпадоци за ѓубре не се фер игра за депонирање на нивниот кученце. ? Совршена големина : 4 пакувања Не ставајте налепници за знаци на торби, големина : ширина од 5 инчи x 7 инчи висина. Чисти линии и сина и бела позадина ја зголемуваат видливоста на која било корпа за отпадоци. Вибрант дизајн : Осигурете се дека вашите не ставајте торбички во моите знаци за отпадоци од вашите соседи. Нашите индустриски налепници се совршени за да ви дадат голема видливост каде што ви треба. Многу јасна, смела, лесна за читање букви што можат да се прочитаат од далечина. Лесна инсталација : Едноставно олупете го грбот и залепете го. Нашите налепници за винили се особено третирани против УВ, влажност и вода благодарение на нашето курирање на мастило. Како резултат, тие нема да 'рѓаат или згаснуваат што ги прави совршени за употреба во затворен и на отворено. ? Никогаш не го компромитираме квалитетот или услугата на производот. Ова е причината зошто имаме илјадници лојални клиенти. Ако од која било причина, ако не сте задоволни со налепниците на вашите знаци, ние среќно ќе ги вратиме вашите пари без никакви прашања. Затоа, кликнете на копчето „Додај во количка“ и уживајте во набавка без ризик. Квалитет на Премиум : Направено од налепница со винил декорации од 4 милји, и ќе остане добар како нов дури и по долгогодишна употреба на затворено или на отворено. Овие знаци им кажуваат на вашите соседи дека приватни отпадоци за ѓубре не се фер игра за депонирање на нивниот кученце. ? Совршена големина : 4 пакувања Не ставајте налепници за знаци на торби, големина : ширина од 5 инчи x 7 инчи висина. Чисти линии и сина и бела позадина ја зголемуваат видливоста на која било корпа за отпадоци. Вибрант дизајн : Осигурете се дека вашите не ставајте торбички во моите знаци за отпадоци од вашите соседи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди