.

.

New
Афиларе кожен кучиња јака за западен стил тешки рачни алатки прилагодливи поставени меки за кутриња и големи кучиња 10ab107-l

Афиларе кожен кучиња јака за западен стил тешки рачни алатки прилагодливи поставени меки за кутриња

DEN 799.84

Тековен
Во продавницата

Премиум квалитетен оригинален кожа рачно изработена, рачно насликана и рачно насликана : оваа јака за кучиња од афиларе се прави со употреба на најквалитетна кожа со највисока жито од живописни за издржливост и долг живот Секоја јака е алатка со рака од најдобриот занаетчија и рачно насликана за да му даде уникатен изглед и завршување. Рачна алатка за да му даде уникатен стилски изглед. Измерете ја големината на вратот на вашето куче пред да нарачате. Подготвено за удобност : Секоја јака за кучиња од афиларе има мека постава. Поставата е изработена од вистинска кожа со амортизирање внатре за да биде удобно на вратот на вашето куче. Хардвер од не'рѓосувачки челик : Оваа оригинална кожна јака од кучиња со брада е опремена со многу издржлив хардвер од не'рѓосувачки челик. Големина : Ве молиме измерете ја големината на вратот на вашето куче пред да нарачате. Овие јаки на кучиња се мерат од кожот на преклопот на бравата до средната дупка. X-Small : 11 "јака прилагодлива од 9 ''- 13 ''- x-мала ширина е 1" мала : 15 "јака прилагодлива од 13 ''- 17 ''- мала ширина е 1" средна : 19 "средна прилагодлива Од 17 ''- 21 ''- средна ширина е 1,5 "голема : 23" голема прилагодлива од 21 ''- 25 ''- голема ширина е 1,5 "x-large : 27" голема прилагодлива од 25 ''- 29 '' -X-голема ширина е 1,5 ". Совршен подарок за вашите бебиња од крзно : Оваа јака е совршен подарок за вашето куче во сите прилика. Премиум квалитетен оригинален кожа рачно изработена, рачно насликана и рачно насликана : оваа јака за кучиња од афиларе се прави со употреба на најквалитетна кожа со највисока жито од живописни за издржливост и долг живот. Секоја јака е алатка со рака од најдобриот занаетчија и рачно насликана за да му даде уникатен изглед и завршување. Рачна алатка за да му даде уникатен стилски изглед. Измерете ја големината на вратот на вашето куче пред да нарачате. Подготвено за удобност : Секоја јака за кучиња од афиларе има мека постава. Поставата е изработена од вистинска кожа со амортизирање внатре за да биде удобно на вратот на вашето куче.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди