.

.

New
Испрати 7x5ft hiphop пол откријте позадина момче или девојче убавина или победи бебешки туш за забави за декорации за олдо училиште ретро радио диско топка банер фотогр?

Испрати 7x5ft hiphop пол откријте позадина момче или девојче убавина или победи бебешки туш за забави за декорации

DEN 319.84

Тековен
Во продавницата

【Големина】 : 7ftx5ft (висина од 2,1м ширина x1 【Материјал】 : Тенка винил професионална фотографија со пиштол со дигитално печатење со висока резолуција, детали за привлекување очи, бои од вистински живот и без џебови. 【Карактеристики】 : тенка, мала тежина, без размислување, лесен за носење, не може да се мие. 【Топли совети】 : 1. Вклучен заднината, без држач. 【Работете за】 : Фото -фото студио, прослава, украси за дома, завеса и така натаму. Оваа позадина на фотографијата може да се користи како партиски материјали (свадба, празник, крштевање, новороденче, роденден, туш за бебиња, фестивали, дипломирање и уметнички портрет, пензионирање, пензионирање , итн). 【Големина】 : 7ftx5ft (висина од 2,1м ширина x1. 【Материјал】 : Тенка винил професионална фотографија со пиштол со дигитално печатење со висока резолуција, детали за привлекување очи, бои од вистински живот и без џебови. 【Карактеристики】 : тенка, мала тежина, без размислување, лесен за носење, не може да се мие. 【Топли совети】 : 1. Вклучен заднината, без држач. 【Работете за】 : Фото -фото студио, прослава, украси за дома, завеса и така натаму. Оваа позадина на фотографијата може да се користи како партиски материјали (свадба, празник, крштевање, новороденче, роденден, туш за бебиња, фестивали, дипломирање и уметнички портрет, пензионирање, пензионирање , итн). За да се олесни транспортот и пакувањето, производите се склопени и спакувани рамномерно, што може да предизвика набори, но не влијае на употребата, ве молиме купете внимателно. Еве начини да ги намалите брчките : 1. Ве молиме пеглајте ја задната страна (не страната на сликата) со ниска температура за лесно да ја намалите брчката. За да избегнете евентуално оштетување на пареата, поставете слој сува крпа помеѓу позадината и железото. Цврсто го нагоре со цилиндар и чекајќи 3-4 дена. ? Карактеристики? Лесна тежина и издржлива, без размислување, лесен за носење, не може да се измие. ? Прилагодена услуга? Контактирајте нè пред плаќање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди