.

.

New
Канцелариски кат-сток метал чадор штанд, со послужавник, исцедете ја решетката за складирање на голем капацитет за компанијата за внатрешни работи во затворен про?

Канцелариски кат-сток метал чадор штанд, со послужавник, исцедете ја решетката за складирање на голем капацитет

DEN 3689.44

Тековен
Во продавницата

● Добро изработка : штандот е изработен од цврст и силен метал, задебелена заграда, влошки за нозе што не се лизга на дното, засилен дизајн на заварување, ефикасно ја зголемува стабилноста и капацитетот на лежиштето Stare Stand Stand Stand : Големина : 40 x 20 x 50 cm, Stand Stand Stand Seported Stare, со наклонета партиција во средина, складирање со голем капацитет, чадор со долга рачка и чадор за преклопување може да се чува одделно. ● Современ и модерен мебел : Уникатниот дизајн и елегантна форма на шема и елегантна форма се многу привлечни, со преклопување на решетката за складирање на чадори, чадор со долга рачка, складирање на чадор за преклопување одделно. ● Дополнителни додатоци : Дојдете со фиока за протекување на дождовница, користејќи под дното на штандот, обезбедувајќи прекрасен чист, уредно и плима и плима за вашиот дом. ● Еколошки и безбедни : Нашите чадори за чадори се компактен без токсичен, без мирис, еколошки, можете безбедно да го користите дома, компанија, дневна соба, итн. Користејќи техники за сликање со спреј и полиран со рака, понудете анти-'рѓосани карактеристики. ✿ Опис : штандот на чадорот е направен од железо. Можете да ставите агли или на влезови без да додадете неред во вашиот дом или канцеларија. Со овој практичен штанд за чадори за очи, веќе нема потреба да најдете каде било за чадор кога врне дожд, или вашето семејство ги фрла влажните чадори насекаде кога ќе се вратите дома од отворено. Ова е само декор што може да ви помогне да направите организиран дом и удобен живот. ✿ Спецификација : Име на производот : Чадор Стендматеријал : Ironелезна проценка : Статички процес на боја : Злато, црно, Whiteproduct Димензија : 40 x 20 x 50 cm cm ; 16inch x 7.7inchpackage Содржина : 1 * Сцена за складирање на чадори : Дома, компанија, фоаје, хотел, итн. Оваа продавница продава само чадори, ова не вклучува други предмети2. Поради различни монитори, производот ќе има мала разлика во бојата, ве молиме погледнете го вистинскиот производ, благодарам.

Останатите карактеристики

Product name:
Umbrella stand
Material:
iron
Process:
static paint process
Color:
Gold , black , White
Product Dimension:
40 x 20 x 50 cm cm;16inch x 7.9inch x 19.7inch
Package Contents:
1 * umbrella storage rack
Use scene:
home, company, foyer, hotel, etc.
✿ Tips:
1. This shop only sells umbrella stands, this does not include other items:
2. Due to different monitors, the product will have a little color difference, please refer to the actual product, thank you.:
3. Since the product is measured by hand, the error is 1-3CM. Please refer to the actual product, thank you for your understanding. :
Обновено

Слични понуди