.

.

New
Трикси Природна Жива Скала За Хрчаци 6221

Трикси Природна Жива Скала За Хрчаци 6221

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Погоден за гризење и качување Направено од природно дрво. 55,5 см (21,8") х 7 см (2,8"). Висечкиот Мост За Кафез Гербил или Хрчак е специјално дизајниран да направи одличен додаток во кафезот на вашиот крзнен пријател. Овој паметно дизајниран висечки мост е направен од природно, нетретирано дрво и е идеален за вашиот хрчак или гербил да гризат за да го одржат растот на нивните заби под контрола. Мостот е идеален и за вашето домашно милениче да се качува и да игра со часови забава. Висечкиот Мост За Гербил или Хрчак е лесен за инсталирање во секој кафез и е задолжителен додаток за секој сопственик на домашно милениче.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди