.

.

New
CRZ јога женски обични 7/8 панталони 25 - лесен тренинг на отворено атлетски патека за патувања со џогери џебови

CRZ јога женски обични 7/8 панталони 25 - лесен тренинг на отворено атлетски патека за патувања со џогери

DEN 559.20

Тековен
Во продавницата

Обезбедете најудобна спортска облека Создадете позитивен и здрав спортски животен стил. Добредојдовте изненадувања и можности во животот. Четкан за екстремно мека, максимална удобност. Толку лесна, многу нежна компресија. Ултра истегнат за флексибилност и еластична. Шема на Pinstripe. Цврст и структуриран. 93% полиамид, 7% спандекс. Ткаенина : 93% полиамид, 7% спандекс. Затворање на влечење. 25 '' In Seam : наменети да седат над глуждот. Лесни обични панталони изработени од ткаени вертикални ткаенини Pinstripes за тенок изглед, многу дише и трајно. Затоа, тоа е малку тврд и структурирано, но многу брзо сушење и поттикнување на пот. Широки еластични панталони за половината : Се прикажани панталони со две страни и задните џебови за да ги обезбедат вашите предмети како клучеви, картичка и телефон. Затегнувањето на половината е широко за да не копате или мафинот, влечењето во лентата за половината за прилагодено вклопување. Дишејќи ја ногата на Gusset & Cinches : Постојат еластични панели поставени внатрешни нозе за повеќе давање, исто така, зголемување на дишењето и мобилноста. Панталони за глуждот за влечење со прилагодлива должина со тоа што ќе го затегнете влечењето на дното. Повод : Лесни и лабави вклопувани исечени панталони погодни за секојдневно носење, џогирање, патување или пешачење. Ткаенина : 93% полиамид, 7% спандекс. Затворање на влечење. 25 '' In Seam : наменети да седат над глуждот. Лесни обични панталони изработени од ткаени вертикални ткаенини Pinstripes за тенок изглед, многу дише и трајно. Затоа, тоа е малку тврд и структурирано, но многу брзо сушење и поттикнување на пот. Широки еластични панталони за половината : Се прикажани панталони со две страни и задните џебови за да ги обезбедат вашите предмети како клучеви, картичка и телефон. Затегнувањето на половината е широко за да не копате или мафинот, влечењето во лентата за половината за прилагодено вклопување. Дишејќи ја ногата на Gusset & Cinches : Постојат еластични панели поставени внатрешни нозе за повеќе давање, исто така, зголемување на дишењето и мобилноста.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди