.

.

New
Кабли, адаптери и приклучоци на Давиту - Breaker C120H 3P D 100A A9N19822

Кабли, адаптери и приклучоци на Давиту - Breaker C120H 3P D 100A A9N19822

DEN 2055.68

Тековен
Во продавницата

Тип на ставка : Кабли, адаптери и приклучоци Тип на ставка : Кабли, адаптери и приклучоци. 12 месеци ограничена гаранција на производителот за неисправни артикли (со исклучок на оштетените предмети и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечна гаранција. Неисправните предмети мора да бидат пријавени и вратени во периодот на гаранција (и во оригиналното пакување, доколку е можно). Мора да ни кажете што е дефектот и да ни го дадете бројот на нарачката. Ние не ги поправаме или заменуваме предметите со истечена гаранција. Ве молиме, внимателно потврдете ја вашата адреса за испорака пред да испорачаме. Ако има какви било прашања, ние ќе ве контактираме навреме. Ако изберете метод за испорака на продавачот, ние ќе избереме експрес за испорака според стоката и адресата за нарачка. Обично стоката ќе ви биде испратена на време. Имате 7 дена да контактирате со нас и 30 дена да го вратите од датумот кога сте го добиле. Ако повеќе од 7 дена или се користи, тогаш нема да има специфики за артикли : Тип на ставка : Кабли, адаптери и приклучоци.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди