.

.

New
Сребрена фолија Двоен еднострана хартија за оригами 7,1 инчи M600-41 сет од 5

Сребрена фолија Двоен еднострана хартија за оригами 7,1 инчи M600-41 сет од 5

DEN 586.40

Тековен
Во продавницата

Одлично за материјали за песок и занаетчиски материјали 7,1 инчи (18 см) квадрат. 10 чаршафи x 5 комплети. Одлично за материјали за песок и занаетчиски материјали. 7,1 инчи (18 см) квадрат. 10 чаршафи x 5 комплети. Среброто од предната страна и задниот дел е двострана хартија за миење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди