.

.

New
Осамени жици на starвезди 20 ft 16/3 SJTW затворен/отворен кабел за продолжување на отворено - бел 3 приклучок за заземјување 16 мерачи водоотпорен електричен кабел отпорен ?

Осамени жици на starвезди 20 ft 16/3 SJTW затворен/отворен кабел за продолжување на отворено - бел 3 приклучок

DEN 303.84

Тековен
Во продавницата

Мулти употреба продолжен кабел - за затворен и канцелариски употреба Идеално за компјутери, монитори, печатачи, други канцелариски уреди, домашна употреба и отворено за Ноќта на вештерките/хризмите, светло украси флексибилни во ладни температури. Трајни лопати - Сечилата на машкиот крај на овој кабел се засилени за да се спречат свиткување или кршење. Исполнување на вирус и дизајн отпорен на лизгање за оптимални перформанси. Водоотпорен и отпорен на вода : Флексибилното покривање на винил ги штити жиците од влага, снег, абразија и сончева светлина. Безбедност осветлен крај - женскиот крај на овој кабел е осветлен за да означи кога е вклучена моќноста. UL наведен - 3 жица за продолжување на жицата, 16 газа/16 AWG, 20 стапки, 13 засилувачи, 125 V, 1625 вати, 5-15p/r. Опсег на температура : -40 ° F до +140 ° F. 100% гаранција за задоволство - Lone Star стои зад сите свои продолжени жици 100% . Ве молиме, посегнете до нас со какви било прашања или проблеми, за да можеме да помогнеме.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди