.

.

New
Прстени за жени 2023 година роденденски подароци подарок голем прстен дијамант голем скапоцен камен во форма на прстен прстен прстен прстен прстен сина

Прстени за жени 2023 година роденденски подароци подарок голем прстен дијамант голем скапоцен камен во

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

100% железо · Донесете и loveубов кон себе или некој посебен. Прстенот е подарок за перфект за партнерот, сопругата, девојката, ќерката, внуката или пријател. Погоден за Денот на вineубените, Божиќ, Денот на мајката, Денот на благодарноста, годишнината, дипломирањето, роденденот или какви било посебни прилики. · Големина : Ве молиме, ставете наспроти табелата со големина. · Поради рачно мерење, оставете мерна девијација од 1-2 см. · Кога купувате, ве молиме според големината на графиконот за големина, или можете да изберете прилагодлив модел. Кога се прилагодувате, ве молиме, разгледајте нежно притискање на ременот полека за да превенте каква било можна штета. · Висок квалитет : Златното позлатено бело заштитно епоксидација може да го одржи сјајот долго време. Дизајнот на отворена јамка ги исполнува барањата за големина на повеќето луѓе. Изгледа добро кога се носи сам, и ќе изгледа добро кога ќе се носи на врвот на другите прстени. Прстени за жени 2023 роденденски подароци подарок голем прстен дијамант голем скапоцен камен прстен прстен прстен прстен прстен сина дијамантска гроздобер прстен сафир рингдиамонд тркалезни прстени · при купување, ве молиме според големината на графиконот за големина, или можете да изберете прилагодлив модел. Кога се прилагодувате, ве молам Размислете за нежно притискање на лентата полека за да превенте какво било можно оштетување. Дизајнот на отворена јамка ги исполнува барањата за големина на повеќето луѓе. Изгледа добро кога се носи сам, и ќе изгледа добро кога ќе се носи на врвот на другите прстени · донесете и loveубов кон себе или на некој посебен. Прстенот е подарок за перфект за партнерот, сопругата, девојката, ќерката, внуката или пријател. Погодно за Денот на вineубените, Божиќ, Денот на мајката, Денот на благодарноста, годишнината, дипломирањето, роденденот или какви било посебни прилики. · 1 x прстен · Поради рачно мерење, оставете мерна девијација од 1-2 см. · Материјал : легура · Поради разликата помеѓу мониторите, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди