.

.

New
Трислојна Решетка За Ретро Цветни Десерти Погодна За Овошје Десерт Послужавник Божиќ Нова Година Партија Чај Партија Свадба

Трислојна Решетка За Ретро Цветни Десерти Погодна За Овошје Десерт Послужавник Божиќ Нова Година Партија Чај Партија

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Димензии : трите плочи се 21 см / 8 Лесен за употреба : можете да го расклопите за складирање кога не го користите и повторно да го составите кога повторно ќе го користите за лесна инсталација. Елабориран дизајн : едноставен и убав дизајн, мазна и не груба површина на масата. Мултифункционален : Погоден За прикажување десертни колачи, закуски и друга храна, може да се користи и како трислојна решетка за складирање. Прилагодливо : можете да ни ги испратите вашите омилени слики и ние ќе ја прилагодиме вашата маса за десерти за вас. Мазна површина, лесна за чистење. Штандовите за кекси со нивоа доаѓаат во рамно пакување. Тие се лесни за инсталирање со поврзување на златната централна шипка и мијалник. Прекрасно дезенирани и поврзани со златната колона, едноставни и елегантни, со кој било домашен стил и тема за забава, ја подобруваат вашата партиска атмосфера. Совршен за секоја пригода Како Божиќ нова година партија, свадба роденден чај бебе туш, денот на Вљубените пролет велигден партија итн. Овој сет на лавици за прикажување на штандови за десерти користи кекси, колачиња, бонбони, десерти, закуски, крофни, пити, пекари итн.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди