.

.

New
Kingaoggo 5xl јакни преголеми ленти со висока јака со качулка со палто со палто на јакна жени плус големина црвена, црна

Kingaoggo 5xl јакни преголеми ленти со висока јака со качулка со палто со палто на јакна жени плус големина црвена, црна

DEN 143.84

Тековен
Во продавницата

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Направени во САД или увезени. Како што е прикажано затворање. Машинско миење или миење на рацете. Материјал : Памук + полиестер. Оваа јакна (палто) е изработена од висококвалитетни ткаенини, мека на допир и удобно за носење. Модерна јакна (палто), долги ракави, обичен и уникатен дизајн, ве прават шармантни. Ова е кинеска големина, ве молиме изберете ја големината според нашата табела со големина. Погледнете ја табелата со големина на нашата слика за специфична големина. Изгледа симпатично и зачудувачки во есен и зима. Тој е многу погоден за на отворено, датира, училиште, канцеларија, семејство, секојдневно носење, шопинг и секојдневно носење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди