.

.

New
40 парчиња 4 комплети налепници за броеви на поштенско сандаче за водоотпорни броеви налепници рефлексивни анти-испарувачки винил броеви од претходно распоредени ?

40 парчиња 4 комплети налепници за броеви на поштенско сандаче за водоотпорни броеви налепници рефлексивни

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Содржина на пакетот : ќе добиете 4 комплети налепници со број, секој сет се состои од 10 парчиња број, кој се движи од 0 до 9, вкупно 40 парчиња; Покрај тоа, секоја налепница за поединечен број е висина од околу 2 инчи Персонализирана декорација : Овие декорации за винилни броеви можат да ги задоволат вашите различни дневни потреби; Можете да ги ставите на поштенското сандаче или да ги користите за да ги украсите сопствените куќи на врата; Оваа персонализирана декорација може да ги импресионира луѓето. Широка апликација : Оваа винил декларација може да се става на која било тврда, сува, мазна, чиста површина, како што се прозорци, пластика, метал, стакло, скејтборди, автомобили, компјутери, гитари, шишиња, телефони, капаци за отпадоци, знаци на училиштата, адреса, адреса, адреса Светла, занаети, челични поштенски сандачиња, улични броеви, гаражни кутии, столбови од тремот, машини за етикетирање, етикетирање на бројот на просторијата, итн. Погодно за употреба : 2 инчи црни винилни броеви налепници можат јасно да го покажат бројот на вашата адреса, на тој начин, да ги водат вашите гости и да им помогнат на поштарите Испорачајте брзо и успешно, што може да им заштеди на луѓето многу време и енергија. Како да се користи : Броевите за винил поштенско сандаче имаат поддршка за хартија и лента за апликација на предната страна; Прво, мора да го исчистите местото каде што сакате да залепите, излупете од поддршката од декорацијата, да го оставите знакот на бројот на лентата за апликација, а потоа внимателно да ја отстраните лентата од предната страна и знакот на бројот е фиксиран. Содржина на пакетот : ќе добиете 4 комплети налепници со број, секој сет се состои од 10 парчиња број, кој се движи од 0 до 9, вкупно 40 парчиња; Покрај тоа, секоја налепница за поединечен број е висина од околу 2 инчи. Персонализирана декорација : Овие декорации за винилни броеви можат да ги задоволат вашите различни дневни потреби; Можете да ги ставите на поштенското сандаче или да ги користите за да ги украсите сопствените куќи на врата; Оваа персонализирана декорација може да ги импресионира луѓето.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди