.

.

New
Работното капаче VBFOFBV со копчиња за џемпери лента вратоврски назад буфан капи, црна бела полска точка модерна

Работното капаче VBFOFBV со копчиња за џемпери лента вратоврски назад буфан капи, црна бела полска точка

DEN 559.84

Тековен
Во продавницата

полиестер/памук Затворање на влечење. Цврст еластичен опсег - Еластичниот опсег на задниот дел има засилено шиење, кое е цврсто прикачено на капачињата на буфан и нема да се пробие по повеќекратни миења, вратоврската на лентата може да се прилагоди за да одговараат на различните големини на главата спречуваат прашина и мирис да останат На косата, намалете го бројот на миења за коса; Ветроупорен, чувајте топло во зима, апсорбирајте пот, држете ја главата суво во лето, работна капа погодна за секоја сезона, во кое било време да се носи. полиестер/памук. Затворање на влечење. Цврст еластичен опсег - Еластичниот опсег на задниот дел има засилено шиење, кое е цврсто прикачено на капачињата на буфан и нема да се пробие по повеќекратни миења, вратоврската на лентата може да се прилагоди за да одговараат на различните големини на главата спречуваат прашина и мирис да останат На косата, намалете го бројот на миења за коса; Ветроупорен, чувајте топло во зима, апсорбирајте пот, држете ја главата суво во лето, работна капа погодна за секоја сезона, во кое било време да се носи. Нашата визија е да ви донесеме шарен живот! Ако имате какви било прашања или предлози, добредојде да ни испратите порака.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди