.

.

New
Елементи на градите Период Табела Лош метал Галиум гал нокти клиперс Остриот секач за нокти од не'рѓосувачки челик

Елементи на градите Период Табела Лош метал Галиум гал нокти клиперс Остриот секач за нокти од не'рѓосувачки челик

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

Големина : 3,7 см x 5,8 см (1,5 инчи x 2,3 инчи) Класификација : клипери за нокти, секач, ножици. Функција : Мултифункционален клипер за нокти : Сечење на ноктите, отворање на шишиња, пристап до синџирот на клучеви.; Сечилата се обликуваат и со големина специјално за да ги исечете ноктите со оптимална точност.; Цврст не'рѓосувачки челик : обезбедува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање.; Лесен за чистење.; Одличен подарок за вашите семејства и пријатели како да имаат одлично искуство за сечење на ноктите. Материјал : Овој производ е изработен од метал со висок квалитет. Количина на пакет : 1 x клипер за нокти. Големина : 3,7 см x 5,8 см (1,5 инчи x 2,3 инчи). Класификација : клипери за нокти, секач, ножици. Функција : Мултифункционален клипер за нокти : Сечење на ноктите, отворање на шишиња, пристап до синџирот на клучеви.; Сечилата се обликуваат и со големина специјално за да ги исечете ноктите со оптимална точност.; Цврст не'рѓосувачки челик : обезбедува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање.; Лесен за чистење.; Одличен подарок за вашите семејства и пријатели како да имаат одлично искуство за сечење на ноктите. Материјал : Овој производ е изработен од метал со висок квалитет. Количина на пакет : 1 x клипер за нокти. Големина : 3,7 см x 5,8 см (1,5 инчи x 2,3 инчи) Класификација : клипери за нокти, секач, ножици : мултифункционален клипер за нокти : сечење на нокти, отворање на шишиња, пристап до синџирот на клучеви.Сturdy не'рѓосувачки челик : Обезбедува екстремна цврстина спречување на свиткување и лизгање. Лесно да се исчисти. Одличен подарок за вашите семејства и пријатели за да имаат одлично искуство за сечење на нокти. : Клиперс за нокти, хемија, клуч за клучеви, елементи, отвор за шишиња, наука, стилизирање на автомобили, метали, клучен прстен, гасови, држач за клучеви, подарок.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди