.

.

New
Елигиозна колекција за вкрстено дизајнирање за спиење маска за очи за очи со прилагодлива лента за слепите за патувања за авиони

Елигиозна колекција за вкрстено дизајнирање за спиење маска за очи за очи со прилагодлива лента за слепите за патувања

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Полиестер Направени во САД или увезени. ☂ Ова е полиестерска материјална маска за очи, дише и удобно, навистина пријателски за кожата. ☂ ефикасно да ја блокирате светлината за да ви помогне да го подобрите квалитетот на спиењето, идеалната маска за очи за прв избор за пациенти со суво око. ☂ Оваа маска за спиење е опремена со флексибилни прилагодливи ленти, затегнете ја маската за спиење за понатамошно отстранување на светлината и да ви обезбеди удобна околина за спиење. ☂ лесна и лесна за носење, може да се користи како совршен додаток за патувања, без разлика дали патува, дома, хотел, воз или кое било место нарушено од светлина, можете да уживате во мирен сон. ☂ еднократно, ќе се врати во првобитната форма дури и по повеќекратни миења додека одржува здрав кислород и воздух. Може да се користи за дневни паузи за ручек во домот, хотели, авиони, активности за пристап, канцеларии, итн. Направени во САД или увезени. ☂ Ова е полиестерска материјална маска за очи, дише и удобно, навистина пријателски за кожата. ☂ ефикасно да ја блокирате светлината за да ви помогне да го подобрите квалитетот на спиењето, идеалната маска за очи за прв избор за пациенти со суво око. ☂ Оваа маска за спиење е опремена со флексибилни прилагодливи ленти, затегнете ја маската за спиење за понатамошно отстранување на светлината и да ви обезбеди удобна околина за спиење. ☂ лесна и лесна за носење, може да се користи како совршен додаток за патувања, без разлика дали патува, дома, хотел, воз или кое било место нарушено од светлина, можете да уживате во мирен сон. ☂ еднократно, ќе се врати во првобитната форма дури и по повеќекратни миења додека одржува здрав кислород и воздух. Може да се користи за дневни паузи за ручек во домот, хотели, авиони, активности за пристап, канцеларии, итн. Ова е маска за спиење што е рафинирана колку што е функционална. Маска за тежина и мека око, можете да уживате во сладок сон без разлика дали сте Патување, дома, во хотел, со воз или каде било нарушено од светлина.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди