.

.

New
12000 Гаус Огромна силна магнет таблета Голема биомагнетизам на големи квадратни пар

12000 Гаус Огромна силна магнет таблета Голема биомагнетизам на големи квадратни пар

DEN 1279.20

Тековен
Во продавницата

12000 Gauss Огромна силна магнет таблета големина голем квадратен пар биомагнетизам бесплатни е -книги Подготвени за употреба, 2 огромни парчиња. Вклучува : 1 пар или 2 магнети на керамика-ферит Огромна и моќна (форма на таблети, видете слики за повеќе информации). 12000 Гаус/ Сила и магнети се рачно изработени. Негативната поларитет е црна. Позитивната поларитет е црвена.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди