.

.

New
Paracord Band компатибилен со Apple Watch Band 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm, робусна тактичка лента за преживување на ткаенината со не'рѓосувачки челик Брзо издание за iWatch Series SE 7 6 5 4 3 2 1 За ма

Paracord Band компатибилен со Apple Watch Band 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm, робусна тактичка лента за

DEN 543.84

Тековен
Во продавницата

Затворање на тока 【Компатибилен со Apple Watch Band】 Нашиот Paracord Band компатибилен со Apple Watch Band 38mm 40mm 41mm и 42mm 44mm 45mm Iwatch Series SE/ 7/6/5/4/3/2/ 1. Ве молиме проверете го моделот i Watch пред да нарачате. 【Изберете точна големина】 одговара на модели од 38мм/40мм/41мм, 4 достапни големини за вашите избори, S : Fit 6,3 "-6,7" (160mm-170mm) зглоб; М : одговара на 6,7 "-7" (170мм-180мм) зглоб; L : Fit 7 "-7,5" (180мм-190мм) зглоб; XL : Fit 7,5 "-7.9" (190мм-200мм) зглоб. Ве молиме точно измерете го обемот на зглобот. 【Единствена и лесна инсталација】 Паракорд опсег со ладен и карактеристичен приврзок, уникатен дизајн на форма, едноставна и елегантна боја, многу погодна за вас кои следат модна смисла. Тактичкиот часовник Паракорд бенд со лавици на двата краја може точно да го заклучи вашиот i Watch точно и безбедно. Лесна директна инсталација и расклопување со еден клик. 【Мултифункционална лента за парокард】 Робустен опсег за преживување Паракорд е еден од предметите што мора да ги имаат за оние кои сакаат авантура и на отворено. Направени од 7 парчиња од 550 lb внатрешен ланец Paracord, вашиот лента за парокард може да се користи за над 1000 намени, како што се правење итни прилепувања, облека за облека, вреќи за висини, градежни засолништа, обезбедување предмети и многу повеќе. 【Внимателна услуга на клиентите】 Ако имате какви било прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате во кое било време, ние ќе дадеме се од себе за да ви обезбедиме најзадоволителна услуга. Можете лесно да инсталирате опсези за преживување на часовници, така што каишот се вклопува безбедно на зглобот, а исто така можете да го отстраните за неколку секунди. Издржливи конектори од не'рѓосувачки челик што го олеснуваат обезбедувањето на вашиот часовник за часовници до вашиот часовник. Paracord Iwatch Band Enutal Design Design ја покажува вашата личност, која е многу погодна за вас кои следат модна смисла. Тактичките парокард бендови е една од задолжителните предмети за оние кои сакаат авантура и на отворено.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди