.

.

New
Honio 90 степени USB до типот C адаптер, алуминиумска легура USB женски до USB C машки конектор преносен приклучок и репродукција за компјутер за мобилен телефон

Honio 90 степени USB до типот C адаптер, алуминиумска легура USB женски до USB C машки конектор преносен приклучок

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

Приклучок и репродукција : USB до адаптерот за тип Ц е лесен за употреба, приклучок и игра, не се потребни возачи Структурата е едноставна, а интерфејсот е стабилен и отпорен на приклучување и исклучување. Дизајн на 90 степени : USB A до USB C адаптерот има агол од 90 степени нагоре или надолу, овозможувајќи ви да го користите USB C кабелот на тесни места без да се грижите за кршење на кабелот. Апликации : Ви овозможува да се поврзете за USB тип А лаптопи или полначи користејќи ги каблите за USB Type C, за Hubs USB Type C и за периферни уреди со USB Type C. Премиум алуминиумски легура материјал, здрав и издржлив. Надградба на уредот : Со вклучувањето на овој USB на USB C адаптерот во достапна стандардна USB порта, вашиот стар уред (полнач, мобилна енергија, компјутер) може да се претвори во USB C -овозможена платформа. Mini и Portable : Овој USB до Type C конекторот е толку мал што директно се приклучува на крајот на USB хардвер. Можете да го носите во вашата торба, џеб или молив за лесна преносливост. Дизајн на 90 степени : USB A до USB C адаптерот има агол од 90 степени нагоре или надолу, овозможувајќи ви да го користите USB C -кабелот на тесни места без да се грижите за кршење на кабелот. Приклучок и репродукција : USB до адаптерот за тип Ц е лесен за употреба, приклучок и игра, не се потребни возачи. Структурата е едноставна, а интерфејсот е стабилен и отпорен на приклучување и исклучување. Надградба на уредот : Со вклучувањето на овој USB на USB C адаптерот во достапна стандардна USB порта, вашиот стар уред (полнач, мобилна енергија, компјутер) може да се претвори во USB C -овозможена платформа. Апликации : Ви овозможува да се поврзете за USB тип А лаптопи или полначи користејќи ги каблите за USB Type C, за Hubs USB Type C и за периферни уреди со USB Type C. Премиум алуминиумски легура материјал, здрав и издржлив. Mini и Portable : Овој USB до Type C конекторот е толку мал што директно се приклучува на крајот на USB хардвер.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди