.

.

New
Мекмилан проток S-110-6 Flowmeter за гасови, 200-1000 ml/min, 1/8 OD цевка Кон, Ритон

Мекмилан проток S-110-6 Flowmeter за гасови, 200-1000 ml/min, 1/8 OD цевка Кон, Ритон

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

Лабораториска опрема и инструменти Направени во Соединетите држави. Произведено од Кол-Пармер. Лабораториска опрема и инструменти. Мекмилан проток употреба-1110-6 проток на мерачи за гасови, 200-1000 мл/мин, 1/8 инчен ОД цевка Кон. Произведено од Кол-Пармер. Производи на бренд Cole-Parmer.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди