.

.

New
Долги кардиганти за жени за жени за жени Црн кардиган за жени - за жени

Долги кардиганти за жени за жени за жени Црн кардиган за жени - за жени

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Материјал : Памук и акрилик Свилена постава. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Јакни со блејзер за жени худи женски јакна Зелена јакна сина џин јакни за жени лесна јакна од дожд жени јакна faux црна палто со ровови со аспиратор беж ров палто жени лесни ровови палто жени женски ровови ровови ровови палто, женски ровови палто за женски ров палто Готички ровови од рово Trenchенски ров за ровови, женски ров, дожд погоден за есен, зима, пролет. Совет за големина : Ако ви требаат повеќе информации за големината, ве молиме погледнете ја табелата со големина во описот на производот. Производ Опис : Тип на производ : Тип на кошула : Тип на плажа Стил на ракави : V-Neck Close Type : Име на влечење во стилот : Vintage Front Style : Pleated Fort Target Пол : Опсег на женски опсег Опис : Возрасен тип : Лоосем : празници.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди