.

.

New
Нов LON0167 10PCS PH-18H 4MM DIA 9-поен Слим Спл Пролет PCB ICT Contact Contact Pnobes (10 Stücke PH-18H 4mm Durchmesser 9-Punkt Pflaume Spitze Feder PCB ICT Kontaktsonden Pin

Нов LON0167 10PCS PH-18H 4MM DIA 9-поен Слим Спл Пролет PCB ICT Contact Contact Pnobes (10 Stücke PH-18H 4mm

DEN 1246.40

Тековен
Во продавницата

Име на производот : ПИН за сонда за тестирање; Модел бр Совет Дија (приближно) : 4мм/ 0,16 "; докинг -површина за поврзување (приближно) : 3,3мм/ 0,13". Севкупна должина (приближно) : 58мм/ 2,3 "; растојание од тест мин : 4мм/ 0,16". Материјал : јорган јаглероден челик; боја : бел, сребрен тон (материјал : висина челик; farbe : weiß, Silberton. ' Име : ПИН за сонда за тестирање; Модел бр. Приближно) : 58мм/ 2,3 "; растојание од тестот Мин : 4мм/ 0,16". Материјал : силен јаглероден челик; боја : бел, сребрен тон (материјал : силен челик; Фарбе : Веи, Силбертон. ' 10 x Тест-сонда PIN (Gewicht : 22g; Packungsinhalt : 10 x sondenstift. 10pcs ph-18h 4mm dia 9-точки на сливот на сливи пролет PCB ICT тестирање на контактни сонди pinyou може да го користи за тестирање на земјиште, влошки и олово. Опрема за комуникација, рецепти, компјутерска табла, обвивка за жица итн. Покриеност на покривање не е вклучено овде. ДЕСКИЦИЈА ВО ГЕРМАЛ10 СТЕККЕ PH-18 H 4 MM DURCHMESSER 9-PUNKT PFLAUME SPITZE FEDER PCB ICT KONTAKTSONDEN PINPRODUKTNAME : SONDENSTIFT; MODELLNR. : PH-18 H; Spitzentyp : 9-punkt-pflaumenspitzespitzendurchmesser (Ungefähr) : 4 mm / 0,16; Durchmesser (Ungefähr) : 3,3 mm / 0,13gesamtlänge (ungefähr) : 58 mm / 2,3 '; Mindestabstand : 4 mm / 0,16'matery : hight челик; Фарбе : Веи, Силбертон. Packungsinhalt : 10 x Sondenstift.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди