.

.

New
OuterStuff NHL Big Boys Youth Post Game Fleece Pant, опции на тимот

OuterStuff NHL Big Boys Youth Post Game Fleece Pant, опции на тимот

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Затворање на влечење 60% памук/40% полиестерска обвивка, 100% постава за памук. Печатена тимска графика. Еластична лента за половината со влечење. Две странични џебови / руно се нарекоа. Официјално лиценциран NHL производ. Затворање на влечење. 60% памук/40% полиестерска обвивка, 100% постава за памук. Печатена тимска графика. Еластична лента за половината со влечење. Две странични џебови / руно се нарекоа. Официјално лиценциран NHL производ. Покажете поддршка за вашиот омилен тим со панталони за игри во NHL. Мека и удобна за целодневно носење. Големина на млади момчиња. Мал 8, среден 10-12, голем 14-16, XL 18-20.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди