.

.

New
ИФДМ 4.2 Л Кампување Виси Тенџере Ултралесен Отворен Еден Тенџере Алуминиумска Легура Опрема За Кампување Алатки Пикник Пешачење Садови Прибор За Готвење

ИФДМ 4.2 Л Кампување Виси Тенџере Ултралесен Отворен Еден Тенџере Алуминиумска Легура Опрема За Кампување

DEN 5385.60

Тековен
Во продавницата

Издржливиот материјал од легура на алуминиум не е лесно да се деформира и кородира, и е лесен и силен Пластична рачка за капакот на тенџерето за да се спречи попарување. Закривената рачка е поцврста и побезбедна. Цврсти навртки, рачката е цврсто поврзана со телото на тенџерето за да спречи несреќи предизвикани од кршење. Може брзо да обезбеди храна за повеќе лица и топла вода. Име на производ : висечки потон број на луѓе : погоден за 3-6 луѓе материјал : алуминиумски легури : на отворено, кампување, патување, пикник.Издржливиот материјал од легура на алуминиум не е лесно да се деформира и кородира, и е лесен и силен.Пластична рачка за капакот на тенџерето за да се спречи попарување.Закривената рачка е поцврста и побезбедна.Цврсти навртки, рачката е цврсто поврзана со телото на тенџерето за да спречи несреќи предизвикани од кршење.Може брзо да обезбеди храна за повеќе лица и топла вода.Пакување : 1*виси напојување : Големината може да биде мала неточност поради различни серии на производите или мерење на рацете.Бојата може да биде малку поинаква поради мониторите. Ве молиме земете вистински производ како стандард, ви благодариме за вашето разбирање!Патување Садови Пикник Додатоци.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди