.

.

New
Ooooops Samsung Galaxy A50 Cool Phone Case, дизајн на бела и црна мермер, дизајн на тенок вклопување чист браник мек TPU, заштитен куќиште на целото тело, за Samsung Galaxya50 6.4 ''

Ooooops Samsung Galaxy A50 Cool Phone Case, дизајн на бела и црна мермер, дизајн на тенок вклопување

DEN 1328.00

Тековен
Во продавницата

[Единствен дизајн] - специјална реалност бел браник во сите 4 агли; Подигнатите усни нудат дополнителна заштита за браникот на камерата, сите 4 агли; Подигнатите усни нудат дополнителна заштита за камера и екран [Прецизно намалување] - Прецизни пресеци за брз пристап, совршено вклопувајте го вашиот мобилен телефон. [Лесна употреба] - Флексибилен мек материјал, тенок, лесен и издржлив, лесен за инсталирање и полетување. Поддржете безжично полнење. [Компатибилни модели] - Компатибилен со Samsung Galaxy A50 (2019).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди