.

.

New
Замена на батеријата BCXY за Viomi Cyber ​​Viomi Cyber ​​Lite JS-WV02A02

Замена на батеријата BCXY за Viomi Cyber ​​Viomi Cyber ​​Lite JS-WV02A02

DEN 1246.72

Тековен
Во продавницата

Нашите батерии се направени на точните спецификации како исти како и оригиналната батерија Секоја батерија е со строго откривање на спецификации и употреба на тестирање, апсолутно обезбедете ја безбедна и издржлива употреба на батеријата. Наплата, преку празнење, над напон и заштита од краток спој за подобро траење на батеријата. Компатибилен со моделите : Виоми сајбер Виоми сајбер лајт.1 x 96,6 mm Тежина : 757.9 V, капацитет : 2400m Ah, WH : 62. Сертифициран со ISO9001, ROHS, CE, UN38. Ние сме професионален снабдувач на батерии, носи нешто именувано батерии. Ние ја поддржуваме глобалната дистрибуција во Америка, Азија, Европа, Блискиот исток и Океанија, особено за САД и Канада. - Компатибилен модел : Viomi Cyber ​​Viomi Cyber ​​Lite - Компатибилен број на дел од батеријата : JS -WV02 A02 - ROHS одобрен за токсични бесплатни. - CE и ISO9001 сертификат за обезбедување на квалитет. Совети пред купување, ве молиме, потврдете го компатибилниот модел и бројот на делот на батеријата внимателно пред да го купите. Ако не сте сигурни, испратете ни е -пошта со детали или слики од батеријата, ние ќе ви дадеме професионални предлози.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди