.

.

New
Baleaf Sweatleaf Women's hige врат -врат за спортски градски градник тренинг на врвот на јога тркачкиот рак на културата на врвот со вграден градник

Baleaf Sweatleaf Women's hige врат -врат за спортски градски градник тренинг на врвот на јога тркачкиот рак на културата

DEN 431.84

Тековен
Во продавницата

69% најлон, 31% спандекс Повлекување на затворање. Ултра-мека ткаенина : Изработена од мека и ткаенина за влага за влага за да ви ја достави голата сензација и да ве одржува ладно и суво. Отстранливи инсерти : Со еластичниот опсег под бистата и шевовите заедно со чашата, отстранливите влошки се држат на место во двојната конструкција. Висок врат и тркач : Високиот екипаж обезбедува поголемо покритие и намалувањето на Racerback им дава на вашите раменици целосен опсег на движење. Исечена должина : Исечете го над половината - совршено со хеланки со висок пораст. Повод : Совршен за јога, трчање, фитнес за теретана, тренингот, обука за тежина и секојдневно носење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди