.

.

New
1959 Топпс # 224 Клод Остин Синсинати црвени црвени црвени црвени

1959 Топпс 224 Клод Остин Синсинати црвени црвени црвени црвени

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за секој обожавател на Клод Остин!. Одлично за секој колекционер на црвените Синсинати. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Едно наплата за испорака - без оглед колку картички - и повеќето нарачки испраќаат ист ден!. Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете. Мора да има за секој обожавател на Клод Остин!. Одлично за секој колекционер на црвените Синсинати. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Едно наплата за испорака - без оглед колку картички - и повеќето нарачки испраќаат ист ден!. 1959 Топпс # 224 Клод Остин Синсинати Редс (Бејзбол картичка) Фер Редс. Картите на Дин е основана во 2001 година од страна на Дин Ханли, колекционерски колекционер на картички и стана водечки онлајн продавач на гроздобер спортски картички и картички што не се спорти. Нашиот инвентар порасна на повеќе од еден милион гроздобер картички и имаме персонал од 14 вработени и канцелариски простор од 5000 квадратни метри во Синсинати, Охајо за да ви понуди брза и лична услуга. Дин исто така има напишано две книги за собирање гроздобер бејзбол картички. Ако ќе ни дадете можност да го заработите вашиот бизнис, ќе ви биде драго што направивте. Ние го гарантираме! SN : B59 T 11 8703.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди