.

.

New
Akeејк и Пиратите на Недојланд: Пиратскиот брод - Официјално лиценциран Дизни Отстранлив wallид

Akeејк и Пиратите на Недојланд: Пиратскиот брод - Официјално лиценциран Дизни Отстранлив wallид

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

Големината на декларацијата на главниот производ е 59 "W x 69" H Идеално за украсување на која било просторија во домот или канцеларијата; Безбедно за насликани wallsидови и други мазни површини! Само излупете, лепете и импресионирајте, тоа е лесно. Не е потребна лента или заложби. Фатејд нуди густ винил со висок степен, кој се спротивставува на солзи, рипчиња и згаснуваат и користи лепило со низок так што може да се отстрани од површините без да предизвика штета. Од Дизни до Националната фудбалска лига и сè што е помеѓу нив, ве покриваше Фатед! Нашите решенија се одлични за забави, подобрувања во домот, декор или дури и како подарок. Нашите декорации се направени 100% во САД и се создадени со најновата технологија за дигитално печатење и UV растворувачи на мастила кои се живописни, безбедни и еколошки. Големината на декларацијата на главниот производ е 59 "W x 69" H. Идеално за украсување на која било просторија во домот или канцеларијата; Безбедно за насликани wallsидови и други мазни површини! Само излупете, лепете и импресионирајте, тоа е лесно. Не е потребна лента или заложби. Фатејд нуди густ винил со висок степен, кој се спротивставува на солзи, рипчиња и згаснуваат и користи лепило со низок так што може да се отстрани од површините без да предизвика штета. Од Дизни до Националната фудбалска лига и сè што е помеѓу нив, ве покриваше Фатед! Нашите решенија се одлични за забави, подобрувања во домот, декор или дури и како подарок. Нашите декорации се направени 100% во САД и се создадени со најновата технологија за дигитално печатење и UV растворувачи на мастила кои се живописни, безбедни и еколошки.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди