.

.

New
Fielect 20pcs lable headset microphone cover пена микрофон лавалиер микрофон на шофершајбната на шофершајбната Микро -пена Филтерска боја на кожата за разновиден микрофон на слушалки

Fielect 20pcs lable headset microphone cover пена микрофон лавалиер микрофон на шофершајбната на шофершајбната

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Pet Постави микрофон на микрофон】- 20 парчиња микрофон за пена, 11мм/0,43 "(дијаметар), погоден за повеќето микрофон за слушалки, мал лабав, лавалиер микрофон 【Дебела и мека пена】- Витробранот на микрофон од пена од топка од топка е мека и дебела е мека и густа е мека и густа , има добра еластичност и смалување, погодно за поставување на микрофонот. 【Широко примена】- Ветробраната на топката за пена за микрофон е погодна за KTV, Dance Ball, конференциска сала, вести за интервјуа, сценски перформанси и други места. Обвивките за микрофон може да го задржат вашиот микрофон подалеку од плунка и влијанија од влага, да ви овозможат да го користите микрофон во леснотија и удобно расположение. 【Внимание】- капаците на микрофонот од пена беа исцедени во торба, па затоа ставете го за малку време тогаш ќе се врати во својата оригинална форма. 【Поставен микрофон за капаци на микрофон】- 20 парчиња микрофон од пена, 11мм/0,43 “(дијаметар), погоден за повеќето микрофон на слушалки, мала лабава, лавалиер микрофон. 【Дебела и мека пена】- Витрово-стаклото на микрофонот од пена од типот топка е мека и густа, има добра еластичност и намалување, погодно за поставување на микрофонот. 【Широко примена】- Ветробраната на топката за пена за микрофон е погодна за KTV, Dance Ball, конференциска сала, интервјуа за вести, сценски перформанси и други места. 【Функција】- Овие капаци на микрофон може да го задржат вашиот микрофон подалеку од плунка и влијанија од влага, да ви овозможат да го користите микрофонот во леснотија и удобно расположение. 【Внимание】- капаците на микрофонот од пена беа исцедени во торба, затоа ве молиме ставете го малку време, тогаш ќе се врати во својата оригинална форма.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди