.

.

New
Kobe RA3830SQB-WM-5 Deluxe 30 Wallиден опсег опсег, 3-брзински, 680 CFM, LED светла, филтри за буфли

Kobe RA3830SQB-WM-5 Deluxe 30 Wallиден опсег опсег, 3-брзински, 680 CFM, LED светла, филтри за буфли

DEN 6406.08

Тековен
Во продавницата

Не'рѓосувачки челик од 18-мерач од комерцијална оценка 680 CFM со максимална моќност. Вентилатор : двоен хоризонтален кафез на верверица. Влијание на таванот : висока до 9. LED светла (3 W) x 2. 18-мерач комерцијална одделение не'рѓосувачки челик. 680 CFM со максимална моќност. Вентилатор : двоен хоризонтален кафез на верверица. Влијание на таванот : висока до 9. LED светла (3 W) x 2. Kobe Deluxe 30-инчен wallиден опсег опсег на аспираторот е опремен со 3-брзински механичко копче за притискање, 680 CFM внатрешен вентилатор, филтри за мешавина од машина за миење садови и LED светла. Овој аспиратор е рачно изработен со траен не'рѓосувачки челик од 18-мерач од не'рѓосувачки челик со лесен дизајн.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди